Osmanlı Mobilyaları

Yaz İçin Ev Dekorasyonu

Dünyanın birçok yerinde yaz aylarına yaklaşırken, evlerin de birkaç değişiklikten geçmesi söz konusu olur. Birçok insan için yaz için ev dekorasyonu evin boyası badanasının yapılmasıdır.

Hem ekonomik hem de etkili bir çözüm olan boya badana işleri, her zaman pratik bir şekilde uygulanır. Dekorasyon konusunda en iyi çözümlerden olan boya konusunda sıra dışı renkler tercih edebilirsiniz. Böylece göze çarpan bir dekorasyon için temel astarı oluşturabilirsiniz.

Her mevsim dekorasyon için farklı seçenekler söz konusu olabilir. Ama mekanın büyüklüğüne göre seçim yapabilirsiniz. Her mevsim dekorasyon için farklı trendlere eğilim gösteren insanlar, belirli aralıklarla ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

yaz ev dekor fikirleri

Ada klasik jozefin

Butik Mobilyalar Tercih Edin

Mobilya seçiminde butik ürünler tercih ederek, her zaman daha rahat bir seçim yapabilirsiniz. Yani ille de her şeyin birbirleriyle uyum içinde olması gerekmez.

Profesyonel olarak yararlanabileceğiniz butik ürünler sayesinde özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sandalyelerin eşleri yoksa farklı renklerle kombin yaparak, daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz.

Koltuklarınızda da aynı zıtlıklardan yararlanarak bir uyum sağlayabilirsiniz ve şık bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

2017 yaz ev dekoru

Etnik Desenlerden Kırlentler Yaptırın

Etnik desenler ve çok renkli kumaşlar kullanarak, bir anda ilgi çekici renklerle dolu bir salona ya da yatak odasına kavuşabilirsiniz. Pek çok insan için yaz aylarında ev dekorasyonu evin renklenmesi demektir ve bu renklilik sürecinde öncelikli olarak ortaya çıkan ürünler kırlentler olmaktadır.

Ahşabın Kalitelisini Alın

Ahşabın kaliteli seçeneklerini tercih ederek, kalitesiz ürünlerle evinizi doldurmayın. Unutmayın kaliteli bir ürün alırsanız bu ürünleri uzun yıllar kullanırsınız ve değişiklikler yaparak farklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

2017 yaz ev dekoru

Perdelerinizi Renklendirin

Perdelerinizde farklı renkler tercih ederek, canlı alternatiflere ulaşabilirsiniz. Özellikle evinizin rengine uygun birkaç renk tonunu bir arada kullanarak, başarılı bir dekorasyon uygulayabilirsiniz.

Gri, sarı, turuncu, bronz ve kahverengi tonlarını tercih ederek, oldukça başarılı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Eviniz için yazlık dekorasyon önerileri sayfiye alanlar için genelde mavi tonlarının tercih edilmesiyle ağırlık kazanır.

Mavi, yeşil ve diğer renklerin farklı tonlarını tercih ederek değişikliğe bu noktadan başlayabilirsiniz.

Yaz İçin Ev Dekorasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose