Osmanlı Mobilyaları

Vestiyer Modelleri

Vestiyerler de gerek evlerimizde gerek ise de ofislerimizde ya da restoranlarımızda kullanmamız gereken önemli mobilyalar arasında yeter almaktadır. Gerçekten önemli bir detaydır ve gün geçtikçe rağbetin artması ile birlikte Vestiyerlerin renklerinde, desenlerinde de gelişmeler olmaktadır. Bu sayede de istediğiniz hatta istemediğiniz kadar vestiyer çeşitlerine ulaşabilmektesiniz. Özellikle 2013 Vestiyer Modelleri arsasında birbirinden şık modelleri bulabilecek hatta İlginç olan farklı vestiyer modelleri ile evinize gerçekten farklı bir boyut kazandırabileceksiniz.

Farklı modeller arasında yer alan rengârenk ve üst üste geçmiş küçük dolap şeklinde olan Vestiyerler oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra duvardan duvara monte edilen hazır olarak satılan ya da özel olarak üretilen Vestiyerler de sadece birkaç eşyanızı değil birçok eşyanızı toparlamak konusunda yardımcı olduğu için tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Eğer Vestiyeriniz için genişçe bir alana da sahip iseniz, bu modeli tercih etmenizi kesinlikle öneriyoruz. Bir başka vestiyer modeli ise; sürgülü vestiyer modelidir. Bu vestiyerler, kullanım rahatlığı ve kapak açılma olayı olmadığı için daha az yer kapladığından dolayı tercih edilmektedir. Sürgüleri aynalı olan modelleri de ayrı bir şıklık, hoş bir görüntü yaratmaktadır.

2013 Farklı Vestiyer Modelleri

 

Değişik olarak adlandırılan vestiyerler ile de evinizde gerçek bir değişikliğe imza atabilirsiniz. Bu vestiyerler üzerinde bulunan motifler eski zamanların izlerini taşır iken, aynasının askılık bölümü ile iç içe olması değişen çağın farklılıklarını yansıtmaktadır. Farklı kombinleri tek bir modelde birleştiren vestiyerler sayesinde değişikliğinizi ortaya çıkartmış olacaksınız ve belki de başka hiçbir yerde bulunmayacak bir Vestiyere sahip olacaksınız. Tüm bu modeller dışında, bilinen modellerden Ahşap Vestiyerler, klasik Vestiyerler ve modern vestiyerler de tercihler arasında bulunmaktadır. Ve tabii ki Tasarım Vestiyerler de ilginin fazla olduğu modellerdendir.

Fakat her ne kadar Tasarım modeller ilgi görseler dahi fiyatlarının daha yüksek olması nedeni ile genellikle daha az tercih edilmektedir. Masko Mobilya tüm istekleri göz önünde bulundurarak üretim yaptığı için mümkün olduğunca uygun ödeme kolaylıkları ile de kafanızda ki mobilyaya sahip olabilmeniz için gerekeni yapmaya hazır olarak sizleri mağazalarına beklemektedir.

Vestiyer Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Aylince diyor ki:

    vestiyer modellerinde asıl olan en önemli detay kullanışlı ve çok raflı olmasıdır. mesela eski klasik vestiyer modelleri görürseniz onları mükemmel tasarlamışlar. Eskiler daha akıllıymış !!!

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose