Osmanlı Mobilyaları

Ünlü Mobilya Mağazaları

Kalite, insanların seçimlerindeki yoğunlukla alakalıdır. Kaliteli markalar, ünlü olur ya da ünlü olacaklardır. Bu bakımdan da özellikle ev dekorasyonu gibi uzun ömürlü bir plan varsa insanlar ünlü mobilya mağazalarına akın etmektedir.

Ünlü mobilya mağazaları, hem klasik hem de modern çalışan yani her zevke hitap eden mağazalardır. Ülkemizde Kelebek, Yağmur, İstikbal gibi ünlü mobilya mağazaları bu bakımdan tercih edilmektedir. Ama ülkemizde ve dolayısıyla dünyada konsept mağazalar oldukça azdır. Sadece bir alana yönelerek orada uzmanlaşan ve aynı zamanda bunu dünyaya yayan bir mobilya mağazası parmakla sayılıdır. İşte bu mağazalardan birisi Asortie ve onun Ukrayna kolu olan Marjinal’dir.

Klasik konseptinde bir mağaza : Asorite

Birçok mobilya mağazasının alt katlarında sakladığı klasik mobilyalar, Asortie mobilyada öne çıkıyor. Osmanlı döneminin mimarisini yansıtan ama aynı zamanda da Akdeniz mobilyasının tatlı esintilerini de bünyesinde barındıran Asorite, sadece Türkiye’nin değil Doğu’nun da ünlü mobilya mağazalarından.

makam-odası-takımları

Seçtiği zamansız konseptler ve bu konseptlerdeki dekorasyon fikirleri ile sadece ev sahiplerinin değil yatırımcıların da dikkatini çekmiş Asortie. Birçok restoran, kafe, hastane, villa onun dekorasyonlarıyla donatılmış.

Ukrayna’da bir Türk firması…

Asortie, sadece klasik konseptleri ile değil aynı zamanda dünya ülkelerine yaptığı ticari atılımlarla da konuşuluyor. Ukrayna’da klasik dekorasyon fikri ile sunduğu Marjinal markası da yaptığı atılımlardan sadece bir tanesi. Ürünlerini – Batı için gerçekten de marjinal olan ürünlerini- hayata geçirirken en küçük tereddüt göstermeyen firma, bu cesur atılımlarına Asortie adıyla Sırbistan, Fransa ve Dubai’de de “Ben buradayım” diyor.

Akasya Yatak Odası

Akasya Yatak Odası

Yatak odasından salona, salondan tuvalete, banyoya kısaca evin her köşesine dekorasyon fikirleri üreten Asortie mobilya, adı gibi dayanıklı ve asil ürünler üretiyor. Masif ya da meşe gibi kaliteli malzemelerin kullanıldığı Asortie ve Marjinal marka mobilyalar, ünlü mobilya mağazaları konusunda konsept olarak çalışan mobilya mağazalarında liderliği kovalıyor.

Müşterisiyle bir ressam titizliğinde iletişim kuran ve onların hayalini gerçekleştirmek için çaba sarf eden Asortie ve Marjinal, 365 gün verdiği satış öncesi ve sonrası destek ile de ülkemizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor, edecektir.

Ünlü Mobilya Mağazaları Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose