Osmanlı Mobilyaları

Romantik Avize Modelleri

Avizelerin evlerimizde ayrı bir önemi vardır. Lamba ile kullanılan ürünler olduğu için gözleri üzerine çeken şık detaylardır. Kullanılan ortamın havasına uygun seçilen avizeler son noktanın konulduğu üründür. Özellikle oturma odalarında ve yatak odaların da mobilyalara uyumlu perdeler tercih ettiğimiz gibi uyumlu avizelerde tercih edilmektedir.

Yatak odası takımlarında tarzınıza uygun avizeyi seçeceksinizdir fakat bu romantik bir ruh içerecektir. Modern, klasik, vintage mobilya tarzlarına uygun romantik avizeler sadece aydınlatma amacını ortadan kaldırmaktadır. Evinizin estetiğini değiştiren avizeler güzel ve doğru seçimlerle bulunduğu yere güçlü bir kişilik ve hava katacaktır.

Romantik avizelerinizi seçerken şunları göz önünde bulundurabilirsiniz. Kullanılacak ortamın genişliği ve yüksekliği bunların başındadır.Odanın metrekaresine dikkat edilerek avizenin de boyutları ayarlanabilir. Eğer büyük bir oda da kullanacağınız avize ise orta boylu iki avize şeklinde olabilir. Işık dağılımı böylece daha homojen olacaktır. Tavanınız alçak ise kullanacağınız romantik avizeniz sarkıntılı olmaktansa daha tavana yakın ve yuvarlak hatlı olabilir.

Avizelerinizde kullanacağınız kristal ayrıntılar şıklığınıza şıklık katacak unsurlardandır. Ayrıca damla şeklindeki modellerde romantik hava yakalamanızda idealdir.

15-kollu-klasik-avize

6-sapkali-abajur-avize

582bc9892a04569950b779423a967f

antik-mumlu-avize

Romantik Avize Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose