Osmanlı Mobilyaları

Özel Tasarım Yatak Odası Modelleri

Özel tasarım yatak odası modelleri evinizde genellikle en keyifli anları yaşayacağınız alanların daha konforlu bir hale gelmesidir. İç Dünyanızın aksedeceği özel tasarımlarla kendinizi ve isteklerinizi ifade edebileceğiniz yatak odası modellerinde ister açık tonlarla masumiyeti ve romantizmi yakalayabilir, isterseniz daha koyu tonlarla otantik ve sevgi dolu bir yaşama alanı elde edebilirsiniz.

Özel tasarım yatak odası modelleri sahip olmak istediğiniz ortamlara en uygun mobilya türünü, renkli kumaş seçimlerini dekoratif ürünleri bir araya getireceğiniz sanatsal manada titizlik isteyen yapılardır. Özel tasarım yatak odası modellerinde kumaş olarak, elyaf, ipeksi ve daha az tercih edilen dekoratif tasarımda yatak başlığı için deri kullanılmaktadır. Yatak başlığının her iki kenarına veya orta kısmına konulacak loş, romantik, beyaz veya gökkuşağı renklerinin olduğu aydınlatmalar ile dolaplara ve duvarlara monte edilecek süslü veya sade aynalar sizlere çok daha özel bir yatak odası sunacaktır.

Özel tasarım yatak odası modelleri her sezon ayrı bir anlam ifade eden, insanların sıklıkla farklılık isteme arzusunun yansıması olarak evlerde yer almaktadır.

Akasya Yatak Odası

Akasya Yatak Odası

Kapaletti Yatak Odası

Kapaletti Yatak Odası

Milano Yatak Odası

Milano Yatak Odası

Prenses Yatak Odası

Prenses Yatak Odası

Özel Tasarım Yatak Odası Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose