Osmanlı Mobilyaları

Makyaj Masaları

Evin her bölümü kendine göre farklı bir özelliği taşımaktadır. Fakat evin bazı odaları pek çok açıdan farklı özellikleri içinde barındırır. Yatak odası içerisinde birçok farklı özelliği taşıyan odalardan birisidir. Yatak odası özellikle insanın kendini dinlendirdiği ve bakımını yaptığı bir odadır. Bu yüzden de bu odaya alınacak olan eşya sayısı biraz daha farklı çeşitlerde olabilmektedir. Yatak odasında bulunması gereken eşyalardan biriside makyaj masaları olarak bilinmektedir. Bu masalar pek çok işlevsel özelliği içerisinde bulundurmaktadır. Özellikle bayanlar için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden de bu masaların önemi fazladır. Ne kadar iyi tasarlanmış olursa o kadar çok işe yarayacaktır. Ayrıca tasarımına göre yatak odasına çok daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Bu yüzden de bu masalar seçilirken dikkat edilmesi gerekir.

Öncelikle makyaj masaları ahşaptan seçildiğinde çok daha şık bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca diğer malzemelere göre çok daha sağlam olmaktadır. Bu masalarda makyaj malzemeleri de bulunacağından dolayı doğal ahşap olması oldukça iyi olacaktır. Bunun yanında güzel bir ayna olması ayrıca masaya şıklık katacaktır. Bu masalarda aranması gereken bir diğer özellik ise kesinlikle fonksiyonel açıdan bir çok özelliği içerisinde taşıması gerektiğidir. Çekmece sayısı yeterli olmalıdır ve kesinlikle dar olmamalıdır. Üzerinde rahatlıkla makyaj yapabileceğiniz bir alan olmalıdır. Ayrıca makyaj malzemelerinizin rahat bir şekilde üstüne sığması gerekmektedir. Aynasının büyüklüğü de normal aynalardan biraz daha fazla olmalıdır ki rahat bir şekilde makyaj yapabilesiniz.

Makyaj masaları son zamanlarda çok daha güzel tasarlanıyor. Makyaj yapan bayanlar makyajlarını yeni nesil masalarda yaparken çok daha rahat oluyorlar. Çünkü birçok özellik masanın içerisinde mevcut olduğundan dolayı makyaj yaparken zorlanmıyorlar. Ayrıca bu masalar başka eşyalarınızı üzerine koymanız açısından da oldukça faydalıdır. Yani yatak odasını tam anlamı ile tamamlayan mobilyalardan birisidir. Bu sebepten ötürü de yatak odanıza bu masalardan alırken iyi seçim yapmanız gerekir.

Makyaj Masaları Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. elif diyor ki:

  makyaj masası almaya karar verdim bu modelleri gördükten sonra çok hoşuma gitti.

 2. sevinç diyor ki:

  Makyaj masaları bir kadın için en önemli mobilyadır. ahşap makyaj masası modelleri gerçekten de çok şık duruyor.

 3. Ali Haydar diyor ki:

  Asortie Mobilya mağazasında osmanlı tarzı çok güzel makyaj masaları var.

 4. leman diyor ki:

  makyaj masası modelleri çok çeşitlendi. makyaj masası alırken kullanışlı olup olmadığına dikkat etmeli. sonuçta en az 1 saat başında vakit geçiyor.

 5. Hayriye diyor ki:

  bir kadının dışarı çıkmadan öne en çok vakit geçirdiği alan makyaj masası. bu yüzden de makyaj masaları kullanışlı olmalıdır. tabi ki yatak odası takımıyla uyumlu da olması lazım.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose