Osmanlı Mobilyaları

Lale Devri Dizisinin Görkemli Mobilyaları

Son yıllarda en çok izlenen diziler arasına giren Lale Devri dekorları ile de ilgi odağı oluyor. Ekonomik düzey bakımından oldukça iyi dizi karakterlerinin yaşadıkları ortamlar ve kullandıkları mobilyalar da bir o kadar ilgi çekici. Zaten dizi genel olarak yalılar ve plazaların lüks ofislerinde geçiyor. Haliyle bu duruma paralel olarak kullanılan mobilyalar da en az mekanlar kadar çarpıcı ve gösterişli. Diziyi izleyenler arasında merak uyandıran Lale Devri mobilyalarına genel bir bakış atalım.

Lale Devri mobilyalarında tarz genel olarak klasik ve modernin karışımı olarak değerlendirilebilir. Dizinin baş karakterlerinden olan Zümrüt Taşkıran’ın yalısında bulunan mobilyalarda da aynı tarz uyumu söz konusu. Geniş salonunda kullandığı nil yeşili koltuk takımı dizi izleyenleri için merak konusu haline geldi. Dizinin son dönemde sponsorluğunu Asortie Mobilya yapıyor. Merak konusu olan bu koltuk takımı ise Asortie Mobilya’nın Elita Koltuk Takımı. Takıma sahip olmak isteyenler markanın web sayfasını ya da satış noktalarını takip ederek fiyatlar ve takım hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler.

lale-devri1

Lale Devri Mobilyaları arasında yatak odaları da izleyicilerinin ilgisini çekiyor. Dizide yer alan mobilyalar arasında ilgi çekici olan bir diğeri ise Çınar ve Toprak’ın yatak odası mobilyaları. Avangard tarzı ve beyaz deri döşemesi ile yatak odası için şık bir alternatif olan bu yatak odası takımını ise dizi için sağlayan Bülent Acarlı. By Bülent Acarlı Mobilya’ya ulaşarak çiftin dizideki yatak odasını inceleyebilirsiniz.

Lale Devri Mobilyalarını ve benzerlerini sadece dizinin sponsorlarının koleksiyonlarında değil diğer mobilya üreticilerinin koleksiyonlarında da bulmanız mümkün. Tarz olarak bakıldığında benzer yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı örneklerini görebilir kendi evinizin dekorasyonuna da uyarlayabilirsiniz. Zümrüt hanım yalısındaki ihtişamdan evinize parçalar taşıyabilir, Çınar’ın ofis mobilyaları ile kendi ofisiniz için de güçlü ve şık mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Lale Devri Dizisinin Görkemli Mobilyaları Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Farrah diyor ki:

  Son zamanlarda adından çok sözettiren bir firma asortie mobilya . Çok merak ettim doğrusu görmek lazım. Önce web sayfasına bir bakalım.

 2. Ekrem URET diyor ki:

  Lale devri dizisindeki mobilya takımlarını ASORTİE mobilya vermiş. Zümrüt Hanım’ın yalısındaki yeşil koltuk takımı ve yemek odası modelini de Asortie Mobilya’dan almışlar.

 3. ecrin diyor ki:

  lale devrindeki mobilyalar asortie mobilya’ya ait oldugunu yeni öğrendim tam da koltuk takımı almayı düşünürken karşıma çıktı. kesinlikle mağazasını görmeye gitmem lazım.

 4. vildan taner diyor ki:

  bu dizinin havasına bayılıyorum. kesinlikle bunda en büyük etken dekorasyon. klasik tarz çok hoşuma gidiyor. yukarıda yorumlara bakıyorum da galiba asortie mobilya bu mobilyaları diziye sağlamış. onları da tebrik etmek lazım çok başarılı her biri.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose