Osmanlı Mobilyaları

Köşe Takımları ile Salonunuzda Yer Açın

Ülkemizde neredeyse artık her sokakta yeni bir bina inşaatı yapılıyor ve gelişen nüfus ile birlikte daha fazla konut yapımına ihtiyaç duyuluyor. Yeni yapılan binalarda ise ne yazık ki eski binalarda olduğu gibi büyük daireler bulunmuyor. Dairelerin yaşam alanlarının küçük olması ısınma problemleri yaşanmaması ve ısınma masraflarının yüksek olmaması sebebi ile ve temizlik yapılmasının kolay olması sebebi ile avantajlı oluyor. Ancak küçük dairelerde geniş hareket alanları ve ferahlık hissi yaratmak konusunda bu dairelerde yaşayan kişiler genellikle sıkıntı içerisine giriyorlar.

Siz de geniş olmayan bir yaşam alanına sahip olan bir evde oturuyorsanız ve dekorasyonunuzda bir değişiklik yaparak evinizi daha ferah ve geniş bir alana dönüştürmek istiyorsanız yapacağınız birkaç basit değişiklik ile bu planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daytime angolo+karen 0001

Bir evin en çok vakit geçirilen kısmı salonudur. Televizyon izlemek, sevdikleriniz ile sohbet etmek vb. şeyler için salonunuzu kullanırsınız ve bu nedenle bu alanının vakit geçirebilmek için uygun bir ortama dönüştürülmesi gerekmektedir. Salonunuzu daha geniş ve ferah bir hale getirebilmek için öncelikle salonunuzda bulunan fazla eşyaları belirleyip bu eşyalardan kurtulmalısınız. Salonunuzda ne kadar az eşya olursa, o kadar fazla yere sahip olursunuz.

Fazla eşyalarınızdan kurtulduktan sonra küçük alanlar için üretilmiş olan mobilyaları inceleyerek, eviniz için en uygun olan mobilyayı satın almalısınız. Salonunuzda maksimum oturma yeri sağlayabilmeniz için köşe takımı satın almayı düşünebilirsinizKöşe takımları, salonunuzda diğer koltuk takımlarına çok daha az yer kaplayacaktır. Böylece salonunuzda yer açılacak ve daha geniş bir kullanım alanına sahip olacaksınız.

Eviniz için köşe takımı seçiminizi yaparken mutlaka altında depolama alanına sahip olan ve gerektiğinde yatak olarak kullanılabilen takımları tercih etmelisiniz. Böylece fazla eşyalarınızı koltuğunuzun altındaki depo kısmına koyarak yayıntılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Aynı zamanda yatakta olabilen köşe takımları sayesinde, evinizde yatılı misafir ağırladığınız zaman yatacak yer problemi yaşamayacaksınız.

Köşe Takımları ile Salonunuzda Yer Açın Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Nergiz Bulut diyor ki:

    Masaj yapan koltuk takımı aldım. Mükemmel bir şey ya. Harika rahatlatıyor

  2. Ozan diyor ki:

    Benim arkadaşımın evinde var bu tarz koltuklardan. İnsan oturunca kalkası gelmiyor gerçekten..

  3. toprak diyor ki:

    köşe takımları kullanışlı ve rahat. ben köşe takımı kullanıyorum hem de bu resimdeki gibi modern bir mobilya. ayrıca salonumu da daraltmıyor.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose