Osmanlı Mobilyaları

Klasik Yemek Odası Modelleri

Bir evin en önemli odalarından birisi de yemek odasıdır. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte sofrada keyifle vakit geçirebildiğiniz yemek odalarınızın dekorasyonu da huzurlu ve keyifli olabilmeniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle seçeceğiniz yemek odası takımı evinizin diğer odalarının dekorasyonu ile uyumlu olmalı ve size huzur vermelidir.

klasik-yemek-odaları

Sizler için tasarladığımız ve ürettiğimiz klasik yemek odası modelleri sayesinde sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirmek için gereken konfora ve zarafete sahip olacaksınız. Mobilyalarımızı sizler için tasarlarken en özgün fikirler ile yola çıkıyor ve her zevke her tarza uygun tasarımlar üretiyoruz. Bu nedenle klasik, modern vb. tasarımlardan hangisi sizi anlatıyorsa sahip olduğumuz yemek odası takımı modelleri arasından sizlere en uygun olan modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

klasik-yemek-odası-modelleri

Evinizin dekorasyonunu yaparken yaşadığınız ortama ihtişam ve şıklık katan klasik bir dekorasyon anlayışını tercih edebilirsiniz. Modern çizgilere sahip mobilyaların verdiği sadelikten hoşlanmıyorsanız, klasik mobilyalar tam size göre. Klasik mobilyalar, bulundukları ortama asil ve şık bir hava katarlar. Eski zamanlarda özel el işçiliği ile yapılan klasik mobilyalar oldukça zengin kişiler ve krallar tarafından sahip oldukları ihtişamı gösterebilmek amacı ile kullanılmışlardır. Bu nedenle yüzyıllardır dekorasyonda ihtişam ve gösteriş dendiği zaman akla ilk klasik mobilyalar gelir.

klasik-yemek-odası-takımları

Sizler de dekorasyonda klasik bir tarzdan yana iseniz, sizler için özel olarak ürettiğimiz klasik yemek odası modellerine bir göz atarak, yemek odanızı keyifli sohbetler için hazır hale getirebilirsiniz. Aileniz ile keyifli bir şekilde yemek yiyebilmeniz için ürettiğimiz klasik mobilyalar genellikle ahşap tonlarında ya da beyaz renklerden oluşmaktadır. Mobilyalarınızda ahşap tonlarını kullanarak yemek odanıza doğanın sıcaklığını yansıtabilirsiniz. Yemek yediğiniz mekanın büyüklüğü yeterli ise koyu renk takımları tercih edebilirsiniz. Ancak yemek odanız küçük bir oda ise koyu renkler odanızı daha küçük göstereceğinden daha açık renkleri tercih etmelisiniz. Beyazın kullanıldığı klasik yemek odası modelleri ise mekanınıza daha aydınlık ve ferah bir hava vereceği için özellikle küçük mekanlarda beyaz rengi mobilyalarınızda kullanmayı tercih edebilirsiniz.

klasik-yemek-odası-takımları-fiyatları

Sizler için ürettiğimiz mobilyalarımız tamamen doğal malzemelerden ve özel el işçiliği ile üretilmektedir. Klasik yemek odası takımları özel el işçiliği ile yapılmış olan ahşap oymalar ile mekanınıza şık ve asil bir hava katacaktır.

Klasik Yemek Odası Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. ferda diyor ki:

    klasik yemek odası takımlarında asortie markasının osmanlı tasarımı var.. gerçekten de saray mobilyaları gibi. evinizde ihtişamlı bir hava yaratmak istiyorsanız asortie mobilyayı tavsiye ediyorum.

  2. Sura diyor ki:

    klasik yemek odası takımı almayı düşünüyorum ama klasik mi yoksa country tarzı yemek odası takımı mı alsam karar veremedim.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose