Osmanlı Mobilyaları

Klasik TV Ünitesi

Mobilya, aydınlatma ve tasarım ürünler sektörünün öncü markalarını incelerken en çok dikkatimi çeken konulardan biri her türlü üretim yaptıkları oldu. Klasik, modern, postmodern yorumlarıyla üretime yepyeni soluklar getiren öncü markalar arz talep sistemiyle teknolojiye ayak uyduruyorlar. Televizyonun icadıyla birlikte talep doğuran televizyon masası yılların içinde evrim geçirerek yeni ismi Tv ünitesiyle tanışmıştır.

İlk televizyonlar tüplü ve büyük ebatlıydı ve bu televizyonlar evlerimize ilk girdiğinde masalarımızın üzerinde yer aldı. Televizyonlarında evrimiyle birlikte tüplü televizyonlar yerini lcd ekran incecik televizyonlara bıraktı. Hayatı kolaylaştıran yenilikler, teknolojiye ayak uyduran tasarımlar evlerimizi yepyeni formlara taşırken seçeneklerimizi çoğalttı.

Modern yorumdan ziyade teknoloji son günlerde artık klasik mobilyalarla birlikte kullanılmaya başlandı, klasik koltuk takımlarının yaşam alanları içinde klasik televizyon üniteleriyle birlikteliği her eve çok yakıştı. Son dönemde her evde sıkça karşılaştığımız beyaz mobilya furyası klasik mobilya anlayışını modern bir şekilde yorumladı. Bu etki evlerimizi daha ferah ve keyifli yaşam alanları olmasını sağladı.

Kendine has dizayn edilmiş tarz sahibi bir eviniz olsun istiyoranız ve evinizde yeni değişimler yapacaksınız alışverişe çıkmadan önce sezonun trendlerine göz atmayı ve yılların eskitemediği klasik mobilyaları unutmayın.

Klasik TV Ünitesi Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. Aşkın diyor ki:

  Bütün klasik TV ünite modelleri harika ama Artemis ve saltanat TV ünitesi bambaşka elinize emeğinize sağlık. Birde fiyatları uygun olsa:)

 2. Berrin Asol diyor ki:

  Haberinde görselleri içindeki Lanpas TV sehpası çok göz alıcı harika bir model olmuş. Farklı bir tasarım. Hem tv sehpası olarak hem de duvar ünitesi olarak kullanılabilir.

 3. buçin d diyor ki:

  benim aşkım bana evlilik yıl dönümü hediyesi belinda tv ünitesi almış gözlerimi kapatmamı istedi bende tamam aşkım dedim kapattım elimden tuttu salona götürdü şimdi aç gözünü dedi ve açtım baktığımda belinda tv ünitesi çok muhteşem durmuştu salonumuzda

 4. Ayşegül Laçim diyor ki:

  resimlerdeki Belinda TV Ünitesi ve Artemis TV ünitesi çok güzel. Farklı renkleri ve farklı tasarımlar var. Acaba bunlar özel ölçü yapılabiliyorlar mı?

 5. Ahmedi79 diyor ki:

  artemis klasik tv ünitesi çok harika bir tasarıma sahip. istenilen ölçüde yapılabiliyor mu. Yoksa standart bir tv ünitesi mi

 6. gamze diyor ki:

  klasik tv üniteleri oldukça sağlam görünüyor.

 7. Ferda diyor ki:

  Plazma televiyonum için alabilirim güzel modeller üretmişler ellerine sağlık.

 8. Altan 63 diyor ki:

  belinda tv ünitesi çok güzel. klasik tv üniteleri biraz ağır ama geniş salonlarda güzel duruyor. Evkur tarzı yerlerde satılan cam tv sehpaları hiç hoşuma gitmiyor

 9. sevgi diyor ki:

  klasik tv ünitesi modelleri beklemediğim kadar sade ve güzel acaba modern tardaki salonumda nasıl olur?

 10. merve diyor ki:

  klasik tv ünitesi çok güzel ve harika vazgeçinilemez muhteşem

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose