Osmanlı Mobilyaları

Klasik Mobilya Aksesuarları

Ev Dekorasyonunda Aksesuarların Önemi

Mobilya aksesuarları pek çok kişi için son derece önemlidir. Evin şıklığını, zarafetini sağlayan genellikle aksesuarlardır. Bu aksesuarlar arasında da öncelikli olarak sehpalar ve aynalı takımlar gelmektedir. Belinda Ayna Tırnak şık aynalardan hoşlananların severek kullanabilecekleri tarzda bir aksesuardır. Parlak sarı olan aynaların çevreleri el işçiliği ile işlenmiştir. Aynı zamanda aynanın dış cephesinde de yer yer farklı figürler bulunmaktadır. Oval bir şekilde tasarlanan aynanın çevresi farklı kıvrımlarla desteklenmiştir. Asortie sadece mobilya değil, aynı zamanda mekan tasarımı konusunda da usta olan bir firma olarak şıklığı nasıl sağlayacağını bilmektedir. Ahşabı bir sanat eserine dönüştüren markamız için önemli olan gerçekten şık ve kaliteli tasarımlar sunmaktır.

Mobilya Aksesuarları Fiyatları

Görkem Ayna Tırnak biraz daha küçük olan bir ayna modelidir. Söz konusu ayna modeli de ince bir işçilikle tasarlanmıştır. Sehpanın farklı figürlerle donatıldığı görülmektedir. Bu figürler hem aynanın çevresinde hem de ayna sehpasının çevresinde yer almaktadır. Ayna sehpasının alt bölümü de son derece ince bir işçilikle donatılmıştır. Farklı çiçek figürleri ve motifleri aynayı cazip hale getirmiştir.

Klasik mobilya aksesuarları değerlendirilirken aynı zamanda Padişah Tahtı gibi aksesuarlar da son derece ilgi çeken mobilyalardandır. Bir padişahın tahtı gibi tasarlanan bu modelde son derece farklı figürler işlenmiştir. Ahşap el işçiliği ile bezenerek kare bir şekli andıracak şekilde tasarlanan Padişah Tahtı kenarları oymalarla bezenmiş son derece şık bir aksesuardır.

Asortie Berjer ahşapta beyazın ne kadar şık durduğunu gösteren bir modeldir. Bu modelde yumuşak kıvrımların yanında keskin kıvrımlar da vardır. Arka bölümü yukarı doğru kalkık olan ve dikdörtgen şeklinde olan kıvrımlar giderek daha da belirginleşmiştir. Parlak sarı renk beyazla da harmanlanmıştır. Sehpada bulunan sarı renk koltukta yer yer bulunan sarı renk ile son derece uyumludur. Madalyon Klasik Sandalye gerçektende madalyonu andıran tasarımı ile göz doldurmaktadır. Asortie modellerinin her birinde göze çarpan kadife kırmızı parlak sarı birlikteliği bu model sayesinde daha da şık görünmektedir.

aksesuar-modelleri

asortie-klasik-mobilya-aksesuarları

klasik-mobilya-aksesuarları

mobilya-aksesuar-firmaları

mobilya-aksesuarları-ankara

mobilya-aksesuarları-fiyatları

Asortie Klasik Mobilya Aksesuarları

Asortie sadece mobilya değil aynı zamanda yaşam alanlarını da tasarladığı için bu aksesuarları kullanırken oturduğunuz mekanı da buna göre tasarlamanız gerekmektedir. Asortie klasik mobilya aksesuarları arasında Köşk Fiskos Takımı’nın da ayrı bir yeri vardır. Yine bilinen kadife kırmızı ve sarı birlikteliği göz doldurmaktadır.

Klasik Mobilya Aksesuarları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. nuren diyor ki:

    klasik mobilya aksesuarları dekorasyonda kullanılarak zengin bir hava oluşturulabilir. çünkü mobilyalar kadar aksesuarların da şık ve gösterişli olması önemli.

  2. belçim diyor ki:

    klasik mobilya seçimi ya da modern mobilya seçimi farketmiyor her ikisinde de aksesuar kullanımı çok önemli. klasik mobilya akseauarları alırken tabi uyumu yakalamak çok önemli.

  3. havva diyor ki:

    ev dekorasyonunda aksesuarlar bence çok önem taşıyor. profesyonel bir ev dekorasyonu yapmayı planlıyorsanız mobilyalarınızı seçerken gösterdiğiniz özeni aksesuar seçimi yaparken de göstermeniz gerekiyor. aynı zamanda aksesuar ve mobilya arasında da uyum olması çok önemli.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose