Osmanlı Mobilyaları

Klasik Dresuar Modelleri

Oturma gruplarınızda ki klasik şıklığın tarzını biraz olsa da değiştirmek için kullandığımız dresuarlar oldukça ihtişamlı ve görkemli tasarımlar kullanılarak üretilmektedir.

Dresuarlar tasarlanırken özellikle Osmanlı motiflerinden oyma detayının zarif dizaynı ile üretilen klasik dresuar modelleri 4 ayaklı ve çekmeceleri olarak üretildi. Kullanılış amacını arttırmak için eklenen çekme modeli ile ürettiğimiz dresuar daha klasik bir havaya kavuşmuş oldu. Üzerine eklediğimiz el ustalığı gerektiren oyma motifleri ile üretilen klasik dresuarlar tamamen naturel ahşap kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle beyaz ve krem lake üzerine tasarlanan klasik dresuar modelleri sedefli eskitme ile salonlarınıza ayrı bir hava katmaktadır.

Bunların yanı sıra gümüş veya altın varak detayları ile salonlarınız daha şık bir görünüme sahip olacaktır. Kullanıcıların arzusuna göre klasik dresuar modelleri tasarlanınken doğal ahşap zemin gövdesi oval veya düz motiflerden oluşabilmektedir. Ayrıca evlerinde aksesuar olarak ayna kullanan müşterilerimiz için dresuarlarımızı ayna detayı ile taçlandırabiliriz. Salonlarınızın ölçüsüne ve istediğiniz renge göre tasarlanan klasik dresuar modelleri yaşadığınız mekanlara A sınıfı yaşam tarzını getiriyor.

Osmanlı Klasik Dresuar

Osmanlı Klasik Dresuar

Amber Klasik Dresuar

Amber Klasik Dresuar

Klasik Dresuar Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. pelin diyor ki:

    osmanlı klasik dresuar tam aradığım tarzda.

  2. ekrem diyor ki:

    amber klasik dresuarın fiyatı nedir???

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose