Osmanlı Mobilyaları

İtalyan Yatak Odası

Mobilya sektöründe kendinden sıkça söz ettiren ülkelerden biriside İtalya’dır. İtalya’nın kendisine göre farklı bir mobilya sanayisi bulunmaktadır. Çok daha şık ve gösterişli mobilyaları ile birçok eve konu oluyorlar. Ülkemizde de İtalya mobilyaları oldukça fazla tercih edilmektedir. Oldukça fazla tercih edilen ürünler arasında İtalyan yatak odası takımları da bulunmaktadır. Bu ürünlerin çok daha fazla tercih edilmesindeki ilk ana etken kesinlikle zarif olmasıdır. Bu sebepten ötürü de İtalyan mobilyaları üzerlerinde oldukça güzel ve zarif motifler barındırmaktadır. Genel olarak rahat ve huzurlu bir ortam sağlama açısından bu yatak odası takımları çok daha sade ve rahat planlanmıştır. Bu sayede yatağınızda uyurken kendinizi hiç olmadığı kadar huzurlu hissedebileceksiniz. Yeni tasarımları ile İtalyan mobilyaları zaten göz doldurmaktadır. Fakat yatak odasına ayrıca özen gösteren İtalyan tasarımcılar yaptıkları mobilyalar ile insanların beğenisini kazanmıştır.

İtalyan yatak odası takımlarına genel olarak beyaz rengi hâkimdir. Mobilyaların çoğunda beyaz rengi kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise insanın yatak odasında kendisini rahat hissetmesini sağlamaktır. Bu sayede insanlar çok fazla stres altında olsalar dahi yatak odalarında kendilerini rahat hissedebilirler. Beyaz rengi negatif enerjiyi almakta oldukça başarılıdır. Bunu bilen İtalyan mobilya tasarımcıları da yaptıkları mobilyalarda bu özelliğin üzerinde oldukça fazla durmuşlar. Dolaplarda genel olarak kumlanmış füme camlar tercih edilmektedir. Bu camlar çok daha güzel bir görünümü içerisinde bulundurduklarından dolayı oldukça beğenilmektedir. İnsanlar soyunma odalarında soyunurken arka planı da rahatlıkla görebilmektedir.

İtalyan yatak odası pek çok güzel özellikten oluşmaktadır. Yatak çok sade olarak planlanmıştır. Etrafında hiçbir eşyaya yer verilmemiştir. Işığın doğrudan değil açılı gelecek şekilde aldığından dolayı insanın gözünü almaz. Bu sebepten ötürü de insanlar bu yatağı oldukça beğenmektedir. Ayrıca mobilyalarda ince çizgi desenlerinin kullanılmış olması çok zarif durmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde bu yatak odaları dünya çapında ünlenmiştir. Ülkemizde de bu ürünleri birçok insan kullanmaktadır.

İtalyan Yatak Odası Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. rana diyor ki:

    italyan yatak odası takımları klasik yatak odası takımı tarzına daha yakın. o yüzden bu tarz modelleri seviyorum.

  2. elvan diyor ki:

    italyan mobilyalarında beyaz renk ön planda oluyor genelde. beyaz rengi mobilyalarda sevdiğim için italyan yatak odası çok hoşuma gitti.

  3. serpil diyor ki:

    italyan mobilyaları ben çok seviyorum. özellikle yatak odası takımlarında italyan yatak odası bence çok şık duruyor.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose