Osmanlı Mobilyaları

Harika Koltuk Takımları İle Farklı Dekorasyonlar

Koltuk takımları, günümüz modern evlerinin odak noktasında yer alan ve dekorasyonların en belirleyici tasarımları olarak dikkat çekmektedirler. Birbirinden farklı renklerde ve ölçülerde üretilen koltuk takımları ile salonlarınızı hem şık hem de gösterişli hale getirebilirsiniz. Konforu ve rahatlığı en üst noktada yaşayacağınız bu koltuk takımları ile evlerinizin görünümünün değişmesine katkıda bulunabileceksiniz. Klasik ya da modern tarzdaki son derece güzel koltuk takımları ile evlerinizin dekorunda fark yaratabileceksiniz. Klasik koltuk takımları gerek görünümleri gerekse de sundukları rahatlık ile yaşam alanlarınız için en güzel seçimlerden biridir. Modern koltuk takımları da inovatif ve konforlu olmaları ile salonlarınız için düşünebileceğiniz en iyi koltuk tasarımlarıdır.

Kendi tarzınıza ve stilinize uygun olarak seçeceğiniz koltuk takımları ile oturma odalarınızda daha güzel ve farklı kombinler oluşturabileceksiniz.

Renk olarak klasik koltuk takımlarında koyu renklerin modern koltuk takımlarında ise açık renkli koltukların öne çıktığını göreceksiniz. Her iki tarzdaki koltuk takımları da oturma odalarındaki atmosferin daha etkileyici ve zengin görünmesine katkıda bulunacaktır.

chester_koltuk_4

Oturma odaları evlerin en hareketli ve aktif yerlerinden bir olduğu için bu noktada kullanılacak koltuk takımlarının da rahatlık ve konfor bakımından en üst noktada olmasına dikkat etmelisiniz. Evlerinizde dinlenmek ve eğlenceli vakit geçirmek için kullanacağınız bu oturma odalarının dekorasyonunda daha kullanışlı ve alan açan mobilya tasarımlarına yer vermelisiniz. İkili koltuk takımları ile kullanacağınız daha açık tonlardaki berjer modelleri dekorunuzun daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

İkili koltuk takımları üzerindeki desenli ve renkli minik yastık takımları dekorunuzun daha zengin görünmesini sağlayacaktır.

Modern koltuk takımları daha sade ve düz çizgilerde üretilmektedir. Klasik mobilyalar ise son derece ihtişamlı ve zarif tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler.
Son yıllarda koltuk takımlarında minimalist stil ortaya çıkmaktadır. Minimalist tarzdaki oturma odalarında daha az ama daha dekoratif mobilya tasarımları yer almaktadır.

köşe-koltuk-takımı-modelleri-ve-fiyatları

Bu stildeki bir oturma odası dekorasyonunda ikili bir koltuk ya da L tarzında bir köşe koltuk kullanarak sade ve yalın bir görünüm elde edebilirsiniz. Yan ya da orta sehpa ile destekleyeceğiniz bu koltuk takımları ile dekorunuzu daha farklı kılabilirsiniz. Ahşap sehpa takımı ile birleştireceğiniz beyaz renkli koltuk takımları çok hoş bir görsellik oluşturacaktır.

Oturma odası dekorasyonunuzda kullanacağınız koltuk takımları içinde chester ve deri tarzı mobilyalar en gözde ve farklı modeller olarak ön plana çıkmaktadır.

Her iki tarzında kapitone şeklinde üretilen modelleri oturma odaları için en ideal seçim olarak göz kırpmaktadır. Rahatlığı ve estetik görünümüyle oturma odanızın dekorunu özel ve kendine özgü kılacak olan bu koltuk takımları ile oturma odalarınıza ahenk ekleyeceksiniz.

Deri koltuk takımları ile oturma odalarınızı farklılaştırabilirsiniz.

Deri koltuk takımları lüks ve kullanışlı olmaları ile oturma odalarında düşünebileceğiniz en etkileyici koltuk takımlarıdır. Deri koltuk takımları rahatlıkları ve konforları ile de oturma odalarının en güzide mobilyalarındandır. Siyah, gri ve beyaz renkli deri koltuk takımları, oturma odalarında en çok tercih edilen renklerdendir. Köşe tarzında da bu tarz mobilyaları tercih ederek oturma odalarınızı daha ferah ve geniş gösterebilirsiniz. Uzanma koltukları olarak da düşünebileceğiniz bu koltuk takımları ile rahatça ve istediğiniz şekilde dinlenebileceksiniz.

dorya deri koltuk

Oturma odası takımlarınızı oturma odanızın ölçülerine göre tasarlarsanız çok daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Salonlarda aynalarda kullanarak oturma odası takımınızı daha güzel ve otantik gösterebilirsiniz. Simetrik açılarla konumlandıracağınız koltuk takımları ile oturma odalarınızın dekorunu daha öteye taşıyabilirsiniz. Aynalar özellikle dekorda yarattıkları farklı hava ile dekorunuza derinlik ekleyecektir.

Farklı tarzdaki koltuk takımlarını bir arada kullanarak da oturma odalarında hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern tarzdaki bir ikili koltuk ile tekli bir klasik berjer modeli ile çeşitli ve görsel olarak da farklı bir dekora imza atabilirsiniz. Bu şekildeki bir kombinasyon ile oturma odalarınız daha da güzelleşecektir.

Harika Koltuk Takımları İle Farklı Dekorasyonlar Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose