Osmanlı Mobilyaları

Ev dekorasyonnda değişik yaklaşımlar

Yaşam alanlarınızın dekorlarını kllanacağınız tasarılar ile daha etkili ve aktif bir yapıya kavşturabileniz mümkündür.

Bu tasarımlar ile yaşam alanlarınıza yeni bir soluk kazandırabileceğiniz gibi tarzınızı ve stilinizi de kolayca yansıtabileceğiniz bir yer haline dönüştürebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kllanacağınız bu tasarımlar ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı daha keyifli ve eğlenceli kılabilmenizde mümkündür.

Renklerinden tutunda yapılarına kadar bu koltuk takımları ile fark yaratmanız mümkündür.

Bu tasarımlar her yönüyle çok daha dinamik ve hareketli dekorasyonların ortaya çıkmasına öncülük edecektir. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı daha aktif bir hale getirebilirsiniz. Bu tasarımlar ile diğer mobilyalarınızı kombinlemeniz mümkün olacaktır.

Kırmızı-Koltuk-Takımı-Modelleri-4

Salonlarınızda, mutfaklarınızda, yatak odalarınızda ya da banyolarınızda yer vereceğiniz tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha muhteşem bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Son derece trend olan bu tasarımları yaşam alanlarınıza uygulayarak kişisel tarzınızı dekorunuzda vurgulayabilirsiniz.

Evinizin girişinde yer vereceğiniz tasarımlar ile yaşam alanlarınızı çok daha mükemmel bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Antrelerinizin dekorunda özellikle kullanacağınız renkler ile dekorlarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Açık renkli tasarımlar ile evlerinizin dekorasyonunu çok daha ferah ve iç açıcı kılabilirsiniz.

Bu noktalarda özellikle beyaz, siyah ve gri tonlarını aynı paralelde buluşturarak ortaya çok daha etkili bir dekorasyon çıkarabilirsiniz. Antrelerde kullanacağınız tasarımlarda özellikle portmanto ya da ayakkabılıklara yer vererekortaya çok daha etkili ve işlevsel bir dekorasyon çıkarabilirsiniz.

Bellona-portmanto-modelleri

Ayakkabılık ve portmanto tasarımları gerek ahşap olmaları gerekse değişik özelliklerde üretilmeleri nedeniyle yaşam alanlarınızı çok daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu tasarımların sürgülü olması bu tasarımları rahat açıp kapatabilmenize imkan tanımaktadır.

Antrenizin zemininde gri ya da siyah renkleri kullanıp mobilyalarda da beyaz renkli olanları tercih ederek ortaya çok daha farklı dekorlar çıkartabilirsiniz.

İsterseniz modern ve klasik tasarımları bir arada kullanarak eşsiz güzellikte bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz.

Modern tasarımları tek başına kullanmayı sevmiyorsanız yapacağınız dekorasyonlarda hem klasik hem de modern olanları bir araya getirerek harikulade bir dekorasyonun yaşam alanlarınıza yansıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Modern çizgileri her yönüyle görebileceğiniz bu tasarımlarla klasik tasarımları kombine ederek çok daha dekoratif ve işlevsel bir dekor ortaya çıkarabilirsiniz. Örneğin; Koltuk modellerinde klasik koltuk takımlarınızla uyumlu olacak yapıda modern yemek odası takımları tercih ederek harikulade bir dekorasyonun evlerinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışma odalarınızın dekorasyonunda daha çok çalışmalarınıza odaklanmanızı sağlayacak ve motivasyonunuzu üst seviyelere çıkaracak olan tasarımlara yer vermelisiniz.

Pastel tonlar ile çalışma odalarınızı daha etkileyici ve çekici bir noktaya getirebilirsiniz. Çalışma odalarında kullanacağınız tasarımlarda ahşap olanları tercih ederek harikulade bir dekor elde edebilirsiniz. Ahşap tasarımların varlığı çalışma alanlarınızı çok daha dingin ve huzurlu bir ortama kavuşturacaktır.

çok-rahat-çalışma-masası-modelleri

Banyolarınızda daha çok fayans ve mermer olan tasarımları kullanabilirsiniz.

Banyonuzun duvarlarında yer vereceğiniz fayans ve mermer tasarımlar ile banyolarınızı daha efektif bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Bu tasarımlar ile banyolarınızı daha sağlıklı ve hijyenik kılabilirsiniz. Camdan yapılan lavabo tasarımı ve ahşap banyo dolapları ile birlikte bütünleyeceğiniz dekorunuzla yaşam alanlarınızı çok daha farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Banyonuzun mümkün olduğunca minimalist yaklaşımlar izlemesine özen göstermelisiniz. Yapacağınız dekorasyonda az eşya kullanımı banyonuzu daha da geniş bir yapıya kavuşturacaktır. Banyonuzun duvarlarında karo taşlarının zenginliği de dekorunuzun çok daha hoş bir şekilde ortaya konulmasına neden olacaktır.

Yatak odalarınızda kullanacağınız tasarımlarda geçmişin izlerini taşıyan klasik tasarımlara yer vermelisiniz.

Bu tasarımlar her yönüyle dekorunuzu çok daha etkileyici ve büyüleyici kılacaktır. Yatak odanızın dekorunda yer vereceğiniz klasik tasarımlar çok daha zengin ve ihtişamlı bir yatak odası dekorunun evlerinize gelmesine neden olacaktır. Klasik yatak takımlarının şaşalı ve gösterişli yapısı ile yaşam alanlarınızı diğerlerinden kolayca sıyırabilirsiniz.

sürgülü-gardrop-fikirleri

Modern tasarımlara fark atmanızı sağlayacak olan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha dikkat çekici bir hal alacaktır. Son derece dayanıklı ve kullanışlı olan bu tasarımlar ile yaşam alanlarınızı mümkün olduğunca geniş gösterebileceksiniz.

Kapaklı gardrop modelleri ile göz dolduran bu klasik tasarımlar ile yaşam alanlarınızı daha işlevsel bir boyuta taşıyabilirsiniz. Çekmeceleri ve rafları ile birçok depolama alanına sahip olmanızı sağlayacak olan bu gardrop modelleri ile fazla olan eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştirebileceksiniz.

Mutfaklarınızda hazır mutfaklar ile mutfaklarınızı daha kullanışlı ve efektif bir hale getirebilirsiniz.

Bu tasarımlar sayesinde mutfaklarınız çok daha şık ve sempatik bir hal alacaktır. Yapacağınız dekorasyonlarda mutfaklarınızda yer vereceğiniz ankastre mutfak tasarımları ile harikulade bir ambiyans elde edebilirsiniz. Bu mutfak tasarımları her yönüyle mutfaklarınıza fonksiyonellik getirecektir.

Ev dekorasyonnda değişik yaklaşımlar Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose