Osmanlı Mobilyaları

Country Yatak Odası Ankara

Country yatak odası takımları, Ankara’da bulunan başarılı mobilya tasarımcılarının da göz bebeği. Ülke genelinde fazlasıyla tercih edilen bu modeller, başta Ankara olmak üzere tüm şehirlerde üretilmeye başlandı. Özellikle bayanlar tarafından beğenilen country yatak odası modelleri, sıradan bir mobilya ürünlerinden çok daha farklı.

Pastel tonlarının kullanıldığı ve zaman zaman beyaz renklerinden tasarlanan yatak odası mobilyalarında, baza başlıkları oldukça dikkat çekiyor. El oyması ile detaylandırılan ve altın renkleri ile kombinlenen bu modellerin çok şık ve zengin durduğunu söyleyebilirim.

Hemen hemen her mobilya mağazasında bulunabilen, fakat isteğe göre şekillendirilen country yatak odaları, yeni evli çiftlerin favorisi. Üretiminde kaliteli malzeme bulunan bu modelleri, uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Temizliği ve bakımı da oldukça kolay. Yatak odalarının başı başına bir dekoru olacağından, farklı ürünlerle kombine etmenize gerek yok.

Arda Yatak Odası

Arda Yatak Odası

Elena Yatak Odası

Elena Yatak Odası

Elena Yatak Odası

Elena Yatak Odası

Milano Yatak Odası

Milano Yatak Odası

Country Yatak Odası Ankara Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. utku diyor ki:

    country tarzı çok yaygınlaştı. sadece yatak odasında değil evin diğer alanlarının dekorasyonunda sıklıkla kullanılıyor country dekorasyon tarzı.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose