Osmanlı Mobilyaları

Country Tarz Otel Mobilyaları

Dekorasyonda doğallığı tercih edenler genellikle Country tarz mobilyaları tercih etmektedir. Bunun nedeni bu mobilyaların son derece doğal olmasıdır. Country tarz otel mobilyaları genellikle doğallıktan yana olanların ve ahşap sevenlerin tutkusudur.

Mobilya konusunda seçim yapmak isteyenler genellikle doğal olan modellerden yana tercihte bulunmaktadır. Bunun nedeni mobilyaların doğal olmasının biraz köy ya da kasaba hayatını yansıtmasıdır. Özellikle ahşaptan yapılan evlerin hepsi için farklı döşemeler tasarlanmaktadır. Bu döşemeler genellikle doğal tarzda tasarımlandığında oteller de daha çekici olmaktadır. Otel mobilyası seçiminde Country tarz otel mobilyalarını seçmek pek çok kişinin hoşuna gidecektir.

country-otel-mobilyaları

Otellerin reklamlarının yapılması genellikle fotoğraflar aracılığıyla olmaktadır. Bu nedenle gerçekten otelin imajının doğru bir şekilde yansıması isteniyorsa otelin mobilyalarının otel zemini ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Şekil zemin uyumu son derece önemlidir ve bu konuda kesinlikle son derece dikkatli olunmalıdır. Country tarz otel mobilyaları seçilirken sadece mobilyanın bulunduğu odanın ahengi değil diğer odalarla anlamlı bir bütünlük oluşturup oluşturmadığı da dikkate alınmalıdır.

country-otel-mobilyaları-2

Country tarz otel mobilyaları değerlendirildiğinde sadece kahverenginin değil başka renklerin de değerlendirildiği görülmektedir. Ahşap beyaza boyanabildiği gibi kırmızıya da boyanabilir. Söz konusu mobilyalar farklı renklerin uyumlu birlikteliğini yansıtacak şekilde tasarlanmalıdır. Tasarım konusunda uzman olan kişiler bu kombinasyonu daha hassas şekilde yapmaktadır. Önemli olan estetik beğenileri ön planda tutmak olmalıdır.

Country tarz otel mobilyaları da diğer mobilyalar gibi çok tutulan modellerdir. Bunun nedeni doğaya uyumlu olmaları ve bu atmosferi sevenler için gerçekten de farklı bir imaj oluşturmalarıdır. Spor tarzda ya da klasik tarzda mobilyaları sevenler olduğu gibi Country stilini seven pek çok kişi de bulunmaktadır. Daha özgür ruhlu olan daha çok kahverengi ve ahşap tonlarına bayılan kişilerin tercihi olan bu mobilyalar ortamın farklı şekilde oluşmasını sağlamaktadır. Bu noktada önemli olan müşterilerin hangi tarzdan hoşlandıklarıdır.

Country Tarz Otel Mobilyaları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. nurhan diyor ki:

    country tarz otel mobilyaları genellikle tematik otelelrde oluyor ve kış turizminin yaygın olduğu şehirlerde bazı oteller country tarzı çok kullanıyor ve bence çok yakışıyor.

  2. BERENSU diyor ki:

    Ben klasik otel mobilyaları ile dekore edilmiş otelde kaldım ama country otel mobilyalarına hiç denk gelmedim.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose