Osmanlı Mobilyaları

Beyaz Yemek Odası Takımları

Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odası, evimizin en özel yerlerini oluşturan, en sevdiğimiz konuklarımızı ağırladığımız ve dostlarımızla yemek yediğimiz mekanlardır. Evlerimizin olmazsa olmazıdır. Güzel ve şık görünmesi, zaman zaman konforundan önce gelir. Göze hoş görünmesi, konukların daha memnun kalacağını düşündürür. Rengi, dokusu, modeli ve kalitesi oldukça önemlidir.

Klasik Beyaz Yemek Odaları

Genelde bayanlar tarafından seçilen, baylar tarafından da satın alınan mobilyaların evlerimizde şık ve modern bir görüntü oluşturması gerekir. Mobilyada modayı takip edenler bilir. Eskiye dönüş ile günümüz teknolojisini ve modern görüntüsünü birleştirmeye çalıştıran tasarımcılar, son yıllarda renklere önem gösteriyor. Bu renklerin en başında da beyaz geliyor. Hemen hemen her mobilya ürününde rastlayabileceğiniz beyaz rengin, yemek odalarına bu kadar yakışacağını düşünülemezdir. Klasik beyaz yemek odaları ile şık bir yemek odası dekorasyonu yapmanız mümkün.

Açelya Yemek Odası

Açelya Yemek Odası

Berensu Yemek Odası

Berensu Yemek Odası

Elena Yemek Odası

Elena Yemek Odası

Elif Yemek Odası

Elif Yemek Odası

Eskitme Beyaz Mobilya

Sık kullanılan ve temiz görünmesi gereken beyaz yemek odası takımları bayanların ilk tercihlerinde yer alıyor. İştahınızı açan bu modeller, en lezzetli anlarınıza tanıklık edecek.

Beyaz Yemek Odası Takımları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. nuriye diyor ki:

    beyaz yemek odası takımları arasında en çok hoşuma giden elif klasik yemek odası takımı oldu. klasik beyaz yemek odası takımları çok şık oluyor dekorasyonda.

  2. ismail diyor ki:

    beyaz mobilyalar son zamanlarda klasik mobilyada da yaygınlaştı. modern mobilyalarda sıklıkla görürdük ama klasik mobilyaya da yakışıyor beyaz renk.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose