Osmanlı Mobilyaları

Beyaz Bebek Odası Takımları İstanbul

Bebek Odaları

Mobilya denilince akla gelen ilk şehirlerden olan İstanbul, bebek odası takımlarında da oldukça iddialı ürünlere ve modellere sahip. Birbirinden şık oda takımları içinden en dikkat çekenlerden beyaz bebek odası takımları, uygun fiyat ve taksitlendirme seçenekleri ile müşterilerini bekliyor.

Beyaz Bebek Odası Dekorasyonu

Beyazın masumluğuna ve duruluğuna inanan anne adayları, bebeklerinin de bu huzuru tatmasından yana. Özellikle de ilk defa anne olan bayanların büyük bir hevesle hazırladığı bebek odalarında, en büyük renk tercihi beyaz ve tonlarından yana yapılıyor. Beyaz bebek odası takımları, günümüz modern çizgilerini yansıtıyor ve kaliteli malzemelerden üretiliyor.

modern beyaz bebek odası takımı

krem renk bebek odası

krem lake bebek odası

beyaz bebek odaları

Beyaz Bebek Odası Fiyatları

Tamamı beyaz renkte tasarlanan bebek odası takımlarında, yer yer ufak renk dokunuşları yapılabiliyor. Hijyen ve sağlık koşullarına uygun üretilen bebek odalarının yapım aşamasında da sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılıyor. Kokusuz ve kimyasal madde içermeyen boyalarla renklendiriliyor.

Beyaz Bebek Odası Takımları İstanbul Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. bilge diyor ki:

    beyaz renk hoş oluyor bebek odaları için. beyaz bebek karyolalarında biraz daha kırık beyaz daha şık duruyor.

  2. aysima diyor ki:

    beyaz bebek odası takımı erkek bebek için de uygun kız bebek için de. o yüzden unisex bebek odası tasarımları arasında yer alıyor.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose