Osmanlı Mobilyaları

Avangarde Koltuk Takımları İle Evinizi Güzelleştirin

İnsanlar artık ev dekorasyonunda yeni şeyler denemek istiyor. Ancak yeni şeyler denerken eskiden de tamamıyla kopmak istemiyorlar. İşte avangarde tarzı da tam bu noktada ortaya çıkıyor. Hem modern, hem klasik

Avangarde koltuk takımları da insanların bu arayışları neticesinde artık birçok evde görebildiğimiz mobilyalardan sayılmaktadır. Üreticiler çok çeşitli avangarde tarzda mobilya üreterek müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

istanbul avangarde koltuk

Avangarde Koltuk Takımları Evinize Şıklığı Getirecek

Salonunuzda farklı bir hava olsun istiyorsanız bu tarz bir mobilya sizin için çok uygun olacaktır. Kaliteli kumaşlarla üretilen mobilyalar salonuna oldukça zengin bir görünüm verecek. Mobilyalardaki desenlerin şıklığı ise kimsenin dikkatinden kaçmayacak. Avangarde koltuk takımları ile evinizi bir bahar havası saracak. Kendinizi o kadar rahatlamış ve mutlu hissedeceksiniz ki, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı çok daha olgun ve sabırlı bir şekilde yaklaşabileceksiniz. Her şeyde olduğu gibi avangarde mobilyaların fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir.

Avangarde Koltuk Takımları Fiyatları

Bu mobilyaların fiyatları çok değişkenlik göstermektedir. Ortalama mobilya fiyatlarından başlayarak çok yüksek fiyatlara bu tarz mobilyalardan bulabilmek mümkündür. Peki, avangarde koltuk modelleri fiyatlarını belirleyen neler?

avangart koltuk takımı

1-İşçilik

Her şeyde olduğu gibi mobilyada da kaliteyi belirleyen en önemli unsurlardan biri işçilik oluyor. Eğer işçiliği iyi olan bir usta tarafından yapıldıysa mobilya, ortaya çok güzel ve dayanıklı mobilyalar çıkmaktadır. Ancak işinin ehli olmayan bir ustanın yaptığı mobilyanın cazibesinden ve dayanıklılığından söz etmek çok fazla mümkün olamamaktadır. İşçiliğin kalitesine göre de mobilyanın kalitesi artıp azalabildiği için fiyat da buna paralel olarak artabilmekte veya azalabilmektedir.

2-Malzeme Kalitesi

Mobilyada kullanılan malzemeler ne kadar kaliteliyse mobilyanın kendisi de o kadar sağlam ve kaliteli olmaktadır. Kötü bir kumaş kullanılan bir mobilya zamanla renk solması, kumaş yırtılması gibi olumsuzlukları beraberinde getirecektir. Ya da kaliteli boya ve cila kullanılmadıysa mobilyanız zamanla deforme olacaktır. Bu gibi nedenlerden dolayı mobilyalarda mümkün olduğu kadar kaliteli malzeme kullanmaya özen gösterilmelidir. Mobilyadaki kullanılan malzemenin kalitesine göre de mobilyanın fiyatı artmaktadır.

avangard koltuk takımları

3-Sipariş Miktarı

Avangarde salon takımları toplu halde üretilebilmektedir. Tasarımcıların ve ustaların işbirliği ile ortaya çıkan modeller seri üretim şeklinde üretilebilmektedir. Aynı zamanda tasarımcılar ve ustalar kişilerin özel istekleri üzerine kişiye özel üretim yapabilmektedir. Kişinin evinin büyüklüğü ve şekli, kullanılacak malzemelerin özellikleri, mobilyanın tasarımı, kişinin zevki gibi unsurlar kişiden öğrenilerek ustalar ve tasarımcılar takımı üretebilirler. Kişiye özel olan üretimde zaman daha çok harcandığı için ve maliyeti arttığı için mobilyanın toplam maliyeti de kişiye, seri üretim mobilyadan daha pahalıya gelmektedir.

 

Avangarde Koltuk Takımları İle Evinizi Güzelleştirin Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose