Osmanlı Mobilyaları

Asortie Mobilya’dan Şık ve Lüks Bir Yatırım

Asortie mobilya, Bakü’ye açtığı son derece lüks ve şık mobilya mağazası ile Azeri halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Daha önce Bakü’de birçok dekorasyon çalışmasına imza atan ve Bakü halkının güvenini kazanan Asortie mobilya, Bakü mağazası ile klasik mobilya tasarımlarının Ortadoğu pazarına da ulaşmasını sağlayacaktır. Bakü mağazası Asortie mobilyanın en etkileyici ve görkemli mağazalarından biri olma özelliğini de taşımaktadır. Bakü mağazasında kaliteli mobilya tasarımlarının yanında müşteri odaklı yaklaşımı da fazlasıyla bulabileceksiniz. Bakü’nün en hareketli ve kalabalık caddelerinden birinde açılan mağaza, müşteri potansiyeli olarak da saygın ve seçkin bir kesime hitap etmektedir. Asortie mobilyayı Bakü’de temsil eden bu son derece gösterişli mağaza, klasik mobilya tasarımları ve dekorasyon projeleri ile de büyüleyici bir atmosferi evlerinize taşıyacaktır.

asortie-mobilya

Asortie mobilya Bakü mağazasında, klasik mobilya tasarımları arasında en harika ve görkemli modelleri bulabilirsiniz.

Bu mağazadaki klasik mobilyaların el yapımı olması ev ahşaptan yapılması bu mobilyalara olan talebi daha da artmasını sağlayacaktır. Asortie mobilya, Bakü mağazasıyla dekorasyon çalışmalarını en hızlı biçimde sonuçlandıracak ve daha başka projeler almaya başlayacaktır. Asortie mobilya, marka değerini yaptığı çalışmalar ve ürettiği klasik mobilya tasarımları ile daha yukarıya çıkarmaktadır. Yüksek kalite ve konforu klasik çizgilerle buluşturan Asortie mobilya markası, tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Çekiciliği ve albenisi ile görselliğin yanında sunduğu rahatlıkla da adından söz ettiren bu ünlü marka ile yapılan dekorasyonlarda oldukça hoş ve şık durmaktadır.

Osmanlı tarzı stillerin üzerinde olduğu klasik mobilya tasarımları, Azeriler tarafından çok beğenilmektedir.

Şaşalı ve ihtişamlı görünümü evlerinde görmekten keyif alan Azeriler, Asortie mobilyanın klasik mobilya tasarımlarından kendilerini alamamaktadırlar. Asortie mobilya markasının güvenilirliğine ve kalitesine inanan Azeriler, Bakü’de böyle bir firmanın olmasından mutluluk duymaktadırlar. Asortie mobilya dekorasyon çalışmaları bakımından da Bakü’de yeni projeler yapmakta ve bu projeleri hayata geçirmektedir. İstenilen her tarzda dekorasyon çalışmaları yapabilen Asortie mobilya ile dekorlarınız hiç olmadığı kadar özel ve ayrıcalıklı olacaktır. Bakü’deki mağazasında, en yeni ve sezonun en gözde tasarımlarını da bulabilmeniz mümkündür.

klasik-koltuk-modelleri

Sansasyonel bir etki yaparak açılan Bakü mağazasında, klasik türde değişik renk ve ölçülerde olan mobilya tasarımlarına ulaşmanız mümkündür.

Klasik mobilya tasarımları, farklı modelleri ile de ilginizi çekecektir. Bakü mağazasında uygun fiyat, kaliteli hizmet ve yüksek anlayışlı müşteri yaklaşımını görebileceğinize emin olabilirsiniz. Asortie mobilyayı diğer mobilya firmalarından kalın çizgilerle ayıran noktaların en başında da müşterilerine verdiği değer gelmektedir.

Asortie mobilya Bakü mağazasında Türkiye’de ürettiği mobilyaları taşıyarak Bakü’deki mobilya pazarındaki rekabet gücünü arttıracaktır ve ses getirecek başarılı sonuçlar elde edecektir. Bakü mağazası, bulunduğu nokta itibariyle Asortie mobilyanın köprü olarak kullanabileceği bir konumdadır. Bu noktadan dünyanın dört bir yanına Asortie mobilya klasik mobilya tasarımlarının ulaşmasını sağlayabilecektir.

Hanedan Klasik Koltuk Takımı

Hanedan Klasik Koltuk Takımı

Bakü’ye yaptığı bu yatırımla yurt dışındaki pazar payını arttıran bu firma, ihraç edeceği mobilya tasarımları ile de dünyadaki mobilya sektörünün enleri arasına girecektir.

Bakü mağazası, Asortie mobilyanın Azerbaycan’daki önemli yatırımlarından biridir. Uzakdoğu mobilya pazarının dayanıksız ürünlerinin üretimini de sonlandıracak olan bu mağaza ile Asortie mobilya kendi farkını ortaya çıkaracak ve kalitesinden söz ettirecektir. Bakü mağazası açılır açılmaz gösterilen ilgi ve sevgi tablosu da bunun ne kadar doğru bir tespit olduğunu ortaya koymaktadır. Asortie mobilya, Bakü’de açtığı mağaza ve ürettiği kaliteli mobilyalar ile Bakü halkının kalbini kazanarak ne kadar değerli ve özel bir mobilya firması olduğunu birkez daha göstermiştir.

Asortie Mobilya’dan Şık ve Lüks Bir Yatırım Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose