Osmanlı Mobilyaları

Asortie Mobilya

Mobilya sektörünün geldiği nokta, göz kamaştırıcı bir hal almaktadır. Mobilya konusunda oldukça iyi bir yere sahip olan Türkiye, firmaları ile ön plana çıkmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi olan Asortie, ünlü isimlere mobilya sağlamaktadır.

asortie

 

bill-gatesin-yemek-odası-ve-koltuk-takımı

Bill Gates’in lüks evinin mobilyaları istanbul’dan gelmektedir. Dünyanın en iyi şirketleri arasında bulunan Microsoft’un patronu Bill Gates, yemek odası takımını ve koltuk takımını Asortieden almaktadır. Kalitesi ve tasarımıyla ön plana çıkan bu modeller, yemek odasından oturma odasına, yatak odasından çocuk odasına kadar her yere damgasını vurmaktadır. Malzeme kalitesi ile güven veren modeller, şık tasarımı ile de gözleri kamaştırıyor. Nostaljik modelleri ile de oldukça beğeni toplayan firma, Türkiye’de ve Dünya’da binlerce müşteriye ulaşmaktadır. Bu müşteriler arasında bulunan Microsoft patronu Bill Gates, mobilyalarını Asortie’den temin etmektedir. Kalite ve güvenin göstergesi olan bu durum, ürünlerin en üst kalitede üretilmesinde etken olmaktadır. Var olan modellerin haricinde, özel üretim de yapan firma, mekanları çok daha yaşanır bir hale getirmektedir. Klasik modellerin tutkunları için bir numaralı adres olan Asortie, sizlere en şık ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yemek odası modelleri, yatak odası modelleri, koltuk takımı modelleri ve çok daha fazlası, bu büyülü dünyada sizleri beklemektedir. Kişiye özel mobilya tasarımı ile çığır açan firma, her zevke ve her ihtiyaca hitap etmektedir.

asortie-mobilya

klasik-mobilyalar

Ünlülerin mobilyalarını üreten Asortie, Bill Gates’in yemek odası ve koltuk takımı tercihi olarak, gurur kaynağı oluşturmaktadır. Gerek kalitesi, gerek işçiliği ile kusursuz üretimler yapan firma, klasik modellerin yanında, modern çizgilerin hakim olduğu modeller ile de vitrine çıkmaktadır. Özel üretim ile evinize çağ atlatacak olan Asortie, zevkinize göre şekillenecek mobilyalar üretmektedir. Uzun yıllar kullanacağınız mobilyalara sahip olmanız için bir numaralı adres olan Asortie, sizin ve ailenizin zevkine, ihtiyacına hitap etmektedir. Katalog talebinde bulunmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

bill-gatesin-lüks-evinin-mobilyaları

lüks-klasik-mobilyalar

Asortie Mobilya Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. buse diyor ki:

    klasik mobilya tutkunu olduğum için asorti mobilyanın tasarımlarını yakından takip ediyorum. harika mobilya tasarlıyorlar. klasik yatak odası takımları zaten bir harika.

  2. seçil diyor ki:

    asortie mobilya çok kaliteli ve güvenilir bir marka. klasik mobilya tasarımları çok ihtişamlı ve lüks gerçekten de. el işçiliğinin olduğu mobilyalar fiyat olarak pahalı da olsa bence evi zengin gösteriyor.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose