Osmanlı Mobilyaları

2017 Yılı Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Mobilya Modelleri

Ünlülerin mobilya tercihleri lüks ve zengin tasarımı yansıtan modellerden oluşmaktadır. 2017 yılı mobilya trendleri doğal tasarımları ve minimalist çizgileri yansıtsa da renk seçimleri ve tamamlayıcı ögeler ile gösterişli dekorasyonlara dönüşecek. Yeni yıla sayılı günler kala ünlüler de yeni trend mobilya modelleri arasından seçimlerini yaptılar bile. Gelin 2017 ünlülerin tercih ettiği mobilyalar nasıl modellerden ve renklerden oluşuyor, birlikte inceleyelim.

2017 yılı ünlülerin mobilyaları

Modern – Klasik Çizgiler

Yen yılın mobilya trendleri doğal materyallerden oluşan ve modern çizgiler ile zenginleştirilmiş modellerden oluşuyor. Sofistike detaylar ön plana çıkarılırken koyu renkler mobilyaların dikkat çeken kısmı diyebiliriz. Bu yılın mobilya trendleri koyu yeşil, siyah, koyu mavi ve kiremit tonlarında; ancak metal aksamlar ve lokal bölgeler için mürdüm, ekru, siyah gibi detaylar öne çıkıyor. Çok yönlü tasarım ilkeleri bu yıla damgasını vuracak; özellikle de modern çizgilerle yeniden yorumlanan klasik mobilyalar

Ünlüler genellikle gösterişli mobilyaları tercih ediyor; bu tercih de 2017 mobilya trendleri arasında klasik mobilyaları öne çıkarıyor. Akasya, meşe, çam gibi uzun ömürlü ve ağır görünümlü ahşap mobilyalar ile altın ve gümüş detaylı dekorasyon ögeleri ünlülerin yeni yıl mobilya tercihleri arasında yerini alıyor.

2017 ünlü mobilya tasarımları

El Yapımı Mobilyalar

El yapımı mobilyalar kaybolmaya yüz tutmuş bir zanaatın eserleri olarak karşımıza çıkıyor. Oyma ve kakma ahşap bölümler hem zengin hem de gösterişli bir görünüme sahip olduğu için ünlüler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu tarz mobilyalar zamansız tasarımlar olarak biliniyor; yani trendlere ve değişkenliklere boyun eğmiyor. Her yıl ve her sezon moda olmayı başarıyor. Bu nedenle ünlülerin mobilyaları genel olarak el yapımı mobilya ve dekorasyon ögelerinden oluşuyor.

Ferah Dekorasyonlar

Gösterişli mobilyalar kadar ferah ve spor mobilyaları tercih eden ünlüler de var. 2017 yılında moda renkler arasında yer alan siyah ve beyaz kontrastı ile oluşturulmuş minimalist mobilyalar da ünlüler tarafından çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Siyah – beyaz mobilyaları altın, kırmızı, bordo veya mavi gibi renklerle canlandıran dekorasyonlar bu sene ünlülerin evlerini süsleyecek.

2017 yılı ünlülerin mobilya tasarımları

2017 Yılı Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Mobilya Modelleri Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. selim diyor ki:

    asortie klasik mobilya modelleri göz kamaştırıyor. mobilyanın adresi Asortie…

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose