Osmanlı Mobilyaları

2017 Senesi Uzmanından Mobilya Tavsiyeleri

Yavaş yavaş 2016 senesini geride bırakıyoruz. Artık 2017 yılına sayılı günler kaldı. Yeni yılla birlikte yeni mobilyalarla evlerinizi baştan yaratmanın zamanı geldi. Siz de uzmanından mobilya tavsiyeleri ile evinizi yeni yıla hazırlamak istiyorsanız yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

uzman mobilya tavsiyeleri

Mutfak Mobilyaları 2017 Yılında Çok Renkli

Kuşkusuz mutfaklar, bir evin en önemli yerlerinden biridir. En başta yemek gibi hayati bir ihtiyacın karşılanması için mutfaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle 2017 yılında özellikle mutfağınıza gereken özeni gösterip onu şımartmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki en güzel yemekler güzel bir mutfakta pişer. Yeni yılın gelmesiyle birlikte mutfak mobilyaları 2017 yılında değişime uğrayacak. Klasik gri ve ahşap tonlarından uzaklaşan mutfaklarda mürdüm, yeşil ve pembe gibi önceki yıllarda çok görmeye alışık olmadığımız renklerin kullanılacağını söyleyebiliriz. Böylece mutfaklar çok daha enerjik ve daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz mekânlara dönüşmüş olacak. Bunun yanında küçülen mutfaklara yaratıcı çözümlerin çok daha fazla uygulanacağını söylememiz gerekli. Küçük alanlardan en fazla verimi alabilmek için mutfaklarda fonksiyonel mobilyaların çok daha fazla kullanılacağını söyleyebiliriz.

uzmanından mobilya tavsiyeleri

Oturma Odası Modelleri

Yeni yılla birlikte oturma odalarında pastel renklerin hâkim olacağını söyleyebiliriz. Pastel rengin yanında kullanılan beyaz tonları da oturma odalarının daha ferah bir havaya bürüneceği yönünde bizlere ipucu veriyor. Pastel şıklığının yanında oturma odalarındaki mobilyaların çok daha konforlu olacağını belirtmemiz gerek. Günümüzün şartlarından dolayı yoğun çalışan insanlar evlerine geldiğinde oturma odasında ayaklarını uzatıp güzel bir şekilde dinlenmek isteyebilmektedir. Siz de 2017 oturma odası mobilya tavsiyeleri ile evinizin en çok zaman geçirdiğiniz yerlerinden biri olan oturma odanızı hem şık hem de rahat bir dinlenme alanına çevirebilirsiniz. Böylece misafirleriniz geldiğinde oldukça şık ve gösterişli olan oturma odanız misafir yokken günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz oldukça rahat bir alana dönüşebilecek.

uzman mobilya tavsiyeleri

2017 Yatak Odası Modelleri

Kuşkusuz yatak odaları insanların en önemli yaşam alanlarından biridir. Hayatımızın büyük bir bölümünü yatak odalarında geçirmekteyiz. Böyle olunca yatak odalarına gereken özeni göstermek de kaçınılmaz olacaktır. Yeni yılla birlikte yatak odalarında da birçok yeniliğin hayatımıza gireceğini söyleyebiliriz. Yeni yılın tasarımlarında gösterişten ziyade daha sade modeller yer almaktadır. Önceki yıllarda karşımıza çıkan saray tipi mobilyalar ve oldukça büyük ve fazla yer kaplayan mobilyaları 2017 yılında pek göremeyeceğiz. Bunun yerine daha küçük ebatlarda ancak konfordan ödün verilmeyen mobilyalarla çok daha fazla karşılaşacağız. Özellikle beyaz renk kullanılarak yatak odalarının çok daha rahatlatıcı bir ortama dönüşmesi amaçlanmaktadır. Bunun yanında ahşap tonlarını da yatak odası mobilya tavsiyeleri ile bu yıl çok daha fazla görebileceğiz. Yatak odalarında bu yıl beyaz formda derinin de çok fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Umarız 2017 yılı yenilenmiş bir evle yepyeni bir hayata merhaba diyebileceğiniz bir yıl olur.

2017 Senesi Uzmanından Mobilya Tavsiyeleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose