Osmanlı Mobilyaları

2014 Yatak Odası Kreasyonları

2014 Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odaları günün en az 8 saatinin geçirildiği mekanlardır. Bu açıdan rahatlık çok önemlidir. Ancak rahatlığın yanında yatak odaları modaya uygun ve şık tasarımlarla döşenmelidir. 2014 yatak odası kreasyonları da evlerini değiştirmek isteyenler ve yeni evlenecek olanlar için fazlasıyla seçenek barındırmaktadır.

Yatak Odası Takımları

2014 yatak odası kreasyonları incelendiğinde en net ifadeyle özel bir yaşam alanı oluşturulduğu görülmektedir. Gardrobun, yatağın, sehpanın ve diğer mobilyaların birbiriyle son derece uyumlu olduğu bu takımlarda sadeliğin ve modern çizgilerin ağırlığından söz edilebilir. Bunun yanında yaratıcı tasarımlar da son derece ilgi çekmektedir. Ayrıca şaşadan ve abartıdan hoşlananlar için geleneksel çizgilerin hakim olduğu, Osmanlı havasında yatak odası takımları da tasarlanabilmektedir.

Belinda Yatak Odası

Belinda Yatak Odası

Miami Yatak Odası

Miami Yatak Odası

Sidelya Yatak Odası

Sidelya Yatak Odası

2014 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Merdiven misali azalan çekmeceleriyle tasarlanan dolaplar, kapaksız gardroplar, yuvarlak aynalı makyaj sehpaları, neredeyse yer yatağı gibi dizayn edilmiş yataklarla farklı tarz arayışında olanlar için sayısız seçenek söz konusu…

2014 Yatak Odası Kreasyonları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. dilek diyor ki:

    klasik yatak odası modellerinin her biri güzel ama arda klasik yatak odasına bayıldım. cibinlikli olması benim için artı değer.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose