Osmanlı Mobilyaları

2014 Klasik Oturma Grupları

Lüks Salon Takımları

Dekorasyon, yaşam alanlarımızı daha konforlu ve daha şık yapabilmek adına çok önemlidir. Gün içerisinde kullandığımız mobilyaların bu anlamda hem görsel olarak şık olması hem de konforlu olması yaşam kalitemizi arttırmak adına gereklidir. Özellikle de misafir ağırlamayı sevenler için ev dekorasyonunda doğru mobilyalar kullanılması önem taşır. Evinize gelen misafirlerinizi şık ve konforlu mobilyalarla karşılamanız misafirlerinizin evinizden memnun ayrılmasını sağlayacaktır.

Şık Salon Takımları

Salon dekorasyonu yaparken öncelikle salonunuzun ölçülerine göre hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Şık bir salon dekorasyonu şık salon takımları ile mümkündür. Klasik tarz salon mobilya takımları ile dekore etmeyi düşündüğünüz salonunuzda mobilyalar kadar dekorasyona katkısı yadsınamayacak derecede çok olan aksesuar ve perde halı seçimine dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz mobilyalara uygun aksesuar kullanmanız dekorasyonunuzu zenginleştirecek ve böylelikle şık bir ev dekorasyonuna sahip olmuş olacaksınız. 2014 oturma grubu modelleri birbirinden şık tasarımlarla Asortie Mobilya mağazasında sizleri beklemektedir.

Belinda Koltuk Takımı

Belinda Koltuk Takımı

Hanedan Kotluk Takımı

Hanedan Kotluk Takımı

2014 Klasik Oturma Grupları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. sibel diyor ki:

    2014 klasik oturma grupları arasında çok güzel modeller var. asortie mobilya bu konuda çok başarılı. o kadar güzel tasarımları var ki hayranlık uyandırıyor.

Yorum Yaz

VİDEOLARYou might also likeclose